UAB „Mark ID“ pritraukė išorinę investiciją iš kelių šaltinių –  investavo fondas, užsienio įmonė ir privatūs asmenys. Pusę sumos skyrė informuotiesiems investuotojams skirta uždarojo tipo investicinė bendrovė KŪB Verslo angelų fondas II, taip pat investavo Lietuvos verslo angelų tinklo (LitBAN) nariai, Olandijos karalystės pilietis Maurice Beckand Verwee su įmone Crosspring B.V. ir keli fiziniai asmenys.

UAB „Mark ID“ – tai FinTech įmonė, teikianti nuotolinio identifikavimo ir verifikavimo paslaugą, atsižvelgdama į teisės aktų nustatytus reikalavimus kliento tapatybės nustatymo procesui. Įmonės direktoriaus Nerijaus Rimdžiaus teigimu, nuotolinio klientų identifikavimo sistema Mark ID yra patogi, greita ir saugi naudoti. Be to ši sistema yra lengvai pritaikoma, nes tinka WEB, iOS ir Android platformoms, o integracija su vidinėmis verslo sistemomis – itin paprasta. UAB „Mark ID“ siekia aktyviai plėsti savo siūlomų verslo įrankių spektrą ir geografiją, o kitų metų pradžioje įmonė pristatys naują, unikalią paslaugą. Gautos investicijos tokioms ambicijoms puikiai pasitarnauja. „Pritrauktos investicijos padės paspartinti plėtrą Europoje ir pristatyti daugiau produktų kurie padės įmonėms identifikuoti savo klientus lengviau ir atitinkant visus teisės aktus“, – teigia Nerijus Rimdžius.

UAB „Mark ID“ patirtis patvirtina faktą, jog startuoliams itin naudinga dalyvauti renginiuose, kuriuose gali pristatyti savo veiklą, gauti kontaktų bei įgyti naudingų patirčių. Su įmone investuotojai susipažino ir jos potencialą pastebėjo LitBAN renginyje, skirtame startuolių verslo pristatymui, taip pat UAB „Mark ID“ dalyvaujant Crosspring B.V. organizuojamoje „SoftLanding“ programoje Zoetermeer mieste, Olandijoje. „Matydami tendencijas ir paslaugų poreikį rinkoje, džiaugiamės pritraukę išorinių investicijų, kurios padės mums augti dar greičiau ir greitu metu pristatyti į rinką visiškai naujų produktų. Naujieji investuotojai padės optimizuoti pardavimų procesus ir paspartins plėtrą į kitas Europos šalis“,  – reziumuoja Nerijus Rimdžius.